EST

Üritused

Iisaku Külalaat 10.juunil 2018

Iisaku külalaat tuleb jälle! Mõnus ja ehe külalaat nagu vanastigi, ei puudu mängud ja laulud. Kindlasti tehakse nalja ja aetakse äri, oleme ka lastele mõelnud. Palume müügikoha soovijatel end registreerima hakkata! Lisaks ootame neid, kel soovi mingeid töötubasid teha. Palume mõelda ka sellele, et laat on vana aja stiilis. Infot saab info@iisakumuuseum.ee. Programmi täienemisel lisame infot juurde.

Loodusõhtu METSIS 6. veebruaril kell 17.00

Loodusõhtu meie aasta linnust METSISEST! Lektor Ornitoloogia ühingust Arne Adler, kuulame metsise laulu ja vaatame filmi. Huvilistele TASUTA!

Minu Eestimaa 100 programm

Juubelihõnguline programm lasteaedadele ja algklassidele ( ka IV klassi kodanikuõpetuse tunniga vms) ( eesti ja vene keeles) ETTETELLIMISEL!

Vastlapäeva programm 12-14.02.2018

Loitsimine, mängimine, meisterdatakse luuvurri või nööbivurri. Vastlakukli söömine. Kas vastlapäeval nalja ka saab? Kes kosja võib minna ja kes kodust peaks hirmuga põgenema?

Uus õppeprogramm

Juubelihõnguline hariduslik õppeprogramm "Minu Eestimaa 100" Programm on mõeldud lasteaedadele ja algklassidele - tellimisel, kas eesti või vene keeles)
 
  
INFO KIOSK Ekspositsiooni Tuur Üritused/Näitused Haridusprogrammid Pildi Ait Uudiste Sahver Koduuurimused Kaubatänav Sõprade Selts Projektid