EST

Üritused

02.aprillil avatakse sokkide ja maalide näitus

Tiia Artla ja Mati Mõttuse isikunäitus. Maavillased ja eriilmelised sokid ( Valge sümboliseerib lund, läikniit jääsära ja oranž päikeseloojangu kuma lumel), ning piltidel, millel on talvemotiivid.

Üle- eestiline kindakonkurss koolinoortele

Iisaku Kihelkonna Muuseum SA Kuulutab välja suure üle-eestilise kindakonkursi! Tööde saatmise aeg kuni 25.04.2018

Põlvest põlve, käest kätte kindanäitus E-R 10.00-16.00

Südamesoojust täis - kaunid, kootud kindad. Näha saab erinevaid mustreid- saarelt ja mandrilt. Lähedalt ja kaugelt. Autorid Viljandi Kultuuriakadeemia õpetajad ja õpilased. Näitus on avatud E-R 10.00-16.00, Tartu mnt 49, Iisaku

Iisaku Külalaat 10.juunil 2018

Iisaku külalaat tuleb jälle! Mõnus ja ehe külalaat nagu vanastigi, ei puudu mängud ja laulud. Kindlasti tehakse nalja ja aetakse äri, oleme ka lastele mõelnud. Palume müügikoha soovijatel end registreerima hakkata! Lisaks ootame neid, kel soovi mingeid töötubasid teha. Palume mõelda ka sellele, et laat on vana aja stiilis. Infot saab info@iisakumuuseum.ee. Programmi täienemisel lisame infot juurde.

Uus õppeprogramm

Juubelihõnguline hariduslik õppeprogramm "Minu Eestimaa 100" Programm on mõeldud lasteaedadele ja algklassidele - tellimisel, kas eesti või vene keeles)
 
  
INFO KIOSK Ekspositsiooni Tuur Üritused/Näitused Haridusprogrammid Pildi Ait Uudiste Sahver Koduuurimused Kaubatänav Sõprade Selts Projektid