EST

Info tegemiste kohta muuseumis KÜLALAAT 06.06.2021

Praeguseks on loota, et saame viia läbi Iisaku Külalaada 06.06.2021 info täieneb, aga müüjaid me juba registreerime, kahjuks peame tegema valiku ja natuke väiksema mahuga laata planeerima, seega ärge pahandage kõiki me müüma võtta ei saa. Eelistame kohalike.
Arvestada tuleks sellega, et arve teeme ca 2 ndl enne laada toimumist ja palume laada toimumiseks, selle ära tasuda. Loodame, et nakatanute arv langeb ja saame laadalt  vajalikud kaubad siitsamast kodukohast kenasti ära osta.


Hetk on selline, et me saame otsustada, kuidas me täidame aja, mis meile praegu on antud.  Meil pole oskust, et muuta näiteks ilma ja peame lihtsalt valima ilmale sobivaid rõivaid- mingi kurtmine ei aita- kui ikka on sajab, võib juhtuda, et saame muidu märjaks. Seepärast võtame nüüdki, sest praegusest siis võimalikku head......
Iisaku muuseumis jätkub töö ka siis kui uksed on külastajatele suletud. Me uurime, korrastame, otsime ja proovime aega enda kasuks kasutada. Vastame e-mailidele.

 
  
INFO KIOSK Ekspositsiooni Tuur Üritused/Näitused Programmid Pildi Ait Uudiste Sahver Koduuurimused Kaubatänav Sõprade Selts Projektid