EST

Üritused

Iisaku Muuseumis oktoobris

Palume suuremate gruppide, kui 10 inimest palume igaksjuhuks ette teatada teie ja meie ohutuse huvides. Siseruumis maski kandmine on väga tervitatav. Olge terved! Avatud näitused: Kalandusega seotud "Ega naine ei tea, mis mees järvel teeb", Pulmadega seotud "Mehele minemise aeg" ja õppevahendite näitus, kus on palju tegelusraamatuid "Kaasatud elu"

näitus õppevahenditest "Kaasav elu"

Väga hea võimalus erialaspetsialistide poolt välja töötatud töövahenditest, mis aitavad erivajadusega õpilastel teadmisi paremini omandada ja on õpetajale abiks õpetamisel. Avatud alates 21.09.2020 E-R kella 9.00-16.00 muud ajad kokkuleppel.

näitus -Mehele minemise aeg

Näitus ja väljapanek. Näha saab pruudikleite, lugeda lugusid, neist -kes on südame sunnil kohtunud ja kas nad siis on lahku läinud või kokku jäänud. Teadmised erinevatest pulmakommetest, kes korvi saada võis ja kuna oli hea aeg kosja minna. Lugeda saab lugusid vanadest ajalehtedest, kuulutusi ja nalju. Fotokogu, me täiendame, sest fotosid saime meeldivalt palju.
 
  
INFO KIOSK Ekspositsiooni Tuur Üritused/Näitused Haridusprogrammid Pildi Ait Uudiste Sahver Koduuurimused Kaubatänav Sõprade Selts Projektid