EST

Üritused

Iisaku Taimemüügi päev 07.06.2020

07.juunil kella 9.00-12.00 on Iisaku Muuseumi rohelisel alal taimede müügi päev. Osta saab ilupuid, põõsaid, köögiviljataimi, ampleid jms. LIsavõimalus on Roogoja Talu ja Seedri Puukooli kodulehelt taimi ka ette tellida. See pühapäeva hommik on mõeldud ainult taimede müügiks, et toetada rohelist eluviisi ning saada võimalus oma aedadesse sobilike taimede ostmiseks kodule lähemalt. Palume olla ettevaatlikud ja järgida ikka 2+2 reeglit!

Iisaku Külalaat jääb ära

Kahjuks peame teatama, et laat jääb sel (2020) aastal ära. Olge terved, hoidke ennast ja ehk järgmisel aastal proovime jälle!

OLEME AVATUD E-R 9.00-16.00

Armsad külastajad, seoses viirusega on meie muuseumi külastamisel kitsendused, palume suurema grupiga tulekul ette teatada, et saaksime teie vastu võtmist paremini korraldada ( näiteks, et jõuaksime enne õhutada ja desinfitseerida) ja muidugi ka muuseumi külastusel tuleks jälgida 2+2 reeglit ning juhul, kui tunnete end haigena, palume teil koju jääda. Praegu avatud E-R 9.00-16.00 ja 01.juunist oleme avatud E-L 10.00-17.00 Muud ajad kokkuleppel.

Otsime Alutaguse piirkonnast pruudikleite, pulmafotosid

Otsime Alutaguse piirkonnast pruudikleite, pulmafotosid ja esemetega koos muidugi ka lugusid - mais avatavale näitusele teemaga "Mehele minemise aeg". Põnevaid fotosid albumitest, mida ehk võiks teistelegi näidata. Tore oleks näha fotodel ülespildistatud pulmamänge või põnevaid sõidukeid, millega pulma sõideti jms. Muuseumis on olemas näiteks kleit, milles pruut peiu altari ette jättis...
 
  
INFO KIOSK Ekspositsiooni Tuur Üritused/Näitused Haridusprogrammid Pildi Ait Uudiste Sahver Koduuurimused Kaubatänav Sõprade Selts Projektid